تجارت الکترونیک

ایجاد فروشگاه های اینترنتی امن و منحصر به فرد مختص اهداف تجاری شما. هدف ما بررسی جزئیات رفتار و خصوصیات مشتریان شماست در نتیجه این امر ریسک موفق نشدن وب سایت به حداقل میرسد.

ما آماده چالش پذیرش یک فروشگاه اینترنتی بزرگ و کمک برای رفع مشکلات آن و همچنین افزایش چشمگیر تعداد سفارشات و بازدیدها هسنیم. تیم ما همیشه در تلاش برای بررسی جدیدترین راهکارها و احتیاجات بازار و همینطور تغییرات آنی بازار است.

فروشگاه اینترنتی اختصاصی

بررسی و انتخاب روش پرداخت مناسب

تحلیل و پیاده سازی باشگاه مشتریان

تحلیل نیاز و تقاضای بازار

طراحی و توسعه فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین شما میتونه فروشی حتی بالاتر از فروشگاه فیزیکی داشته باشه، همش بستگی داره که فروشگاه بصورت اصولی و با دید گسترش بنا شده باشه. چالش‌ها و مشکلات مسیر فروش آنلاین رو باهم پشت سر میگذاریم.

تحلیل همیشگی بازار و جستجو برای کشف راهکارهای بهینه تر

شناسایی مشتریان، سبک بازار و بررسی روزانه برندهای سن بالا و موفق، عوامل مهمی توی فروش و جذب مشتریان داره. قطعا شما رو در این مسیر تنها نمیگذاریم.

مشاوره رایگان دریافت نماد اطمینان الکترونیک

در پروسه دریافت نماد اطمینان الکترونیک و همچنین دلایا دریافت نماد مشواره ما را خواهید داشت. نمیخواهیم که وقت شما بیهوده در پروسه های اداری و ... هدر شود.

پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته

وب سایت مثل خودرو هست، شما از آن بدون کمک کسی استفاده میکنید ولی بعد از مدتی نیاز به تعمیر و نگهداری داره و گرنه از بین میرود. پشتیبانی ما برای وب سایت شما هم در طراحی، هم در رفع عیب و هم در بخش ارتباط با مشتریان است.

آماده ثبت درخواست شما هستیم

وجه تمایز ژابیز با سایرین

آنچه که تعیین گر موفقیت کسب و کار آنلاین شماست، تمرکز روی طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری هست.

خاص بودن طراحی و خلاقیت در اپلیکیشن و وب سایت، قطعا شما را منحصر بفرد نشان میدهد.

ما از هر محصولی یک اثر هنری جذاب و تاثیرگذار برای کسب و کار شما بوجود می‌آوریم.

طراحی با دیدگاه گسترش از ابتدای پروژه و آینده نگری ما، شما را در تصمیم‌گیری های بعدیتان یاری خواهد کرد.