درباره ما

شرکت طراحی و پیاده سازی وب سایت ژابیز


شرکت ژابیز مجموعه سرویس دهنده در حوزه گرافیک، فناوری اطلاعات و بازاریابی اینترنتی است که با راه کار ها و خدمات خود به مشتریان کمک می کند حضور موفقی در تجارت الکترونیک داشته باشند.

خدمات ژابیز همکاری با ما
ژابیز - zhabiz
ژابیز - zhabiz

تاریخچه

گروه ژابیز در سال 1390 با همکاری سالار کفاشان، کارشناس کامپیوتر و امین وکیلی کارشناس الکترونیک و گرافیک کار خود را آغاز نمود.

گروه ژابیز با توانایی هایی از قبیل طراحی وب سایت، نرم افزار تحت وب، طراحی گرافیک، خدمات رسانی شبکه های کامپیوتری، برندسازی و مارکتینگ، خود را متعهد به حمایت و پشتیبانی از مشتریان میداند.

ژابیز - zhabiz
ژابیز - zhabiz

اهداف شرکت

هدف شرکت، توسعه ارتقاء جایگاه سازمانی تمام برند های کشور با بهترین و جدیدترین فنون برندسازی و هویت سازی است که صنعت کشور را هم ردیف صنایع کشورهای جهان اول قرار دهد.

شرکت ژابیز به واسطه داشتن تجربه و تخصص در فرآیند برندینگ ، نیروهای خلاق و سبک های متمایز و اختصاصی و تمرکز در بخش های طراحی و توسعه وب سایت، کلیه خدمات گرافیکی، توسعه نرم افزار اندروید، شبکه های کامپیوتری، ایده پردازی و ارائه کانسپت های خلاق و مشاوره تجارت الکترونیک بصورت اختصاصی ، متناسب با خواسته و سلیقه شما ، در کمترین زمان ممکن و هزینه مناسب با ویژگی ها و شرایط خاص و منحصر بفرد در اختیار شما قرار می دهد.

پروژه ها

در زمینه کاری خود حرفه ای هستیم.
از نمونه کارهای ما لذت ببرید.

تمام نمونه کارها

برخی از مشتریان